+ 48 500 218 153

+48 500 218 153

APARTAMENTY

Aby stworzyć to wyjątkowe miejsce, zdecydowaliśmy się sięgnąć po najlepsze. Do budowy wykorzystane zostały materiały najwyższej jakości, zastosowano nietuzinkowe rozwiązania, a od początku wszystko zostało skrupulatnie przygotowane przez cenionego w naszym rejonie architekta, Adama Bukowskiego-Tyrałę. Słynny z iście bajkowych budowli na Podhalu projektant pomógł nam zrealizować to, co od dawna tliło się w naszych sercach. W aranżacji użyto postarzanego drewna modrzewiowego o zapachu żywicznym i naturalnej miodowej barwie. Idealne miejsce wypoczynkowe dla osób kochających polskie cuda natury!

Tylko dla naszych wyjątkowych Gości:

→ prywatny ogród kwiatowy,

→ trawiasta plaża nad potokiem górskim,

→ grill oraz przygotowane już miejsce na ognisko,

→ komfortowe meble ogrodowe,

→ na życzenie: śniadanie w formie cateringu,

→ spokojny wypoczynek z dala od natłoku turystów!

 

UWAGA! By zachować kameralny charakter obiektu pozwalający w pełni odpocząć  zdecydowaliśmy się na skierowanie oferty dla osób dorosłych. 

Villa CAPRA oferuje 4 nowoczesne apartamenty, które w perfekcyjny sposób oddają wszystko, czego potrzeba do wymarzonego urlopu w górach. Wygodę przebywania gwarantuje pełne wyposażenie w sprzęty i urządzenia najwyższej jakości, a zastosowany design i użyte w dekoracji materiały to już typowa tradycja góralska.

Czy można jednocześnie przebywać w górskiej chacie i modernistycznym apartamencie? Owszem! Wystarczy zdecydować się na jeden z naszych apartamentów!

SPRAWDŹ 

APARTAMENT ABIGAIL

OD

350

/NOC

SPRAWDŹ

APARTAMENT NOEMI

OD

350

/NOC

SPRAWDŹ

APARTAMENT TARA

OD

350

/NOC

SPRAWDŹ

APARTAMENT MIRIAM

OD

350

/NOC

NAPISZ DO NAS

IMIĘ

NAZWISKO

TWÓJ E-MAIL:

TREŚĆ WIADOMOŚCI:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

+48 500 218 153

ul. Tatary 24A, 34- 500 Zakopane

REGULAMIN

kontakt@villacapra.pl

Strona stworzona przez: iQHotel.pl