Strona stworzona przez: iQHotel.pl

kontakt@villacapra.pl

REGULAMIN

ul. Tatary 24A, 34- 500 Zakopane

+48 500 218 153

ZOBACZ WIĘCEJ →

GALERIA

     zobacz więcej  →

/NOC

350

OD

APARTAMENT MIRIAM

SPRAWDŹ OFERTĘ

/NOC

350

OD

APARTAMENT NOEMI

SPRAWDŹ OFERTĘ

/NOC

350

OD

APARTAMENT ABIGAIL

SPRAWDŹ OFERTĘ

APARTAMENTY W VILLI CAPRA

Cicha okolica, którą wybraliśmy na miejsce powstania naszej Villi, nie jest przypadkowa. Gwarantuje ona 100% spokojnego urlopu i zapewni Gościom z nawet największych miast poczucie przebywania na wsi. Wąska uliczka jest gwarantem znikomego ruchu i braku nadmiernych spalin, które są zmorą centrum miasta. 

Otaczająca Villę zieleń, lasy i wzgórza gwarantują z kolei przeurocze widoki zarówno z okien, tarasu jak i ogrodu. Dzięki temu, że w naszej okolicy niewiele się dzieje, można być pewnym, że popołudnia spędzone na grillowaniu w ogrodzie będą przyjemne i niczym niezakłócone. Ponadto, bezpośrednio z kwiatowego ogrodu gwarantujemy Państwu dostęp do okolicznego potoku oraz trawiastej plaży. Beztroskie chwile na łonie przyrody gwarantowane!

LOKALIZACJA

Villa CAPRA powstała w 2022 roku i jest nietuzinkowym projektem, w który włożyliśmy wiele pracy i serca. Myślą przewodnią tej inicjatywy była chęć stworzenia miejsca, które będzie czymś więcej niż zwykłą noclegownią. Chcemy aby nasza Villa na czas pobytu stała się dla Państwa drugim domem, miejscem, w którym będą się Państwo swobodnie czuli i do którego z chęcią będą Państwo wracać. Z tego względu postawiliśmy zarówno na wyjątkowe i komfortowe urządzenie wnętrz, jak również atrakcyjne zagospodarowanie ogrodu - strefy wyciszenia, przyjemnego obcowania z naturą oraz relaksu w towarzystwie bliskiej osoby.

POZNAJ NAS

+48 500 218 153